Vardas, pavardė |
Klasė |
Sritis |
Užimta vieta |
Rengęs mokytojas |
Vakaris Juška
Akvilė Petravičiūtė
|
3
3 |
Konkursas "Sukim, trypkim šokimėlį
2013" |
3 |
Rimantė Laurinavičienė |
Alvyda Libikaitė |
8 |
Technologijų olimpiada |
3 |
Nomeda Statkienė |
Mantas Bartkus |
11 |
Informacinių technologijų olimpiada |
1 |
Rolandas Skarbalius |
Vytautas Tomkevičius |
7 |
Anglų kalbos olimpiada |
1 |
Neringa Lemežienė |
Lukas Fabijonavičius |
12 |
Istorijos olimpiada |
1 |
Nijolė Pocevičienė |
Mantas Bartkus |
11 |
Anglų kalbos olimpiada |
3 |
Neringa Lemežienė |
Kristina Žalytė |
12 |
Anglų kalbos olimpiada |
2 |
Neringa Lemežienė |
Indrius Zerveckas |
6 |
Matematikos olimpiada |
2 |
Linas Vainauskas |
Dauginis Dovydas
Šilingas Ernestas
Dabulskis Tomas
Andrijauskas Arnoldas Pilvinis Erikas
Juras Paulius
Pilvinis Ernestas
Šukys Tadas
Laurinavičius Justinas
Šnaras Žilvinas
Zamaras Vilius
Andriuška Tomas
Radeckis Marius |
9
12b
10
12a
12b
10
10
11
11
10
12a
10
12a |
Futbolo 8x8 varžybos |
3 |
Saulius Statkus |
Bagdonaitė Sandra
(1000 metrų bėgimas)
Vikniutė Orinta
(400 metrų bėgimas)
Monkevičiūtė Gabrielė
(rutulio stūmimas)
Dauginis Dovydas
(rutulio stūmimas)
Pilvinis Ernestas
(rutulio stūmimas) Daugmantas Macas
(1500 metrų bėgimas) |
10
12
12
11
12
12 |
Lengvosios atletikos sezono uždarymo varžybos |
3
3
2
1
3
3 |
Zenonas Urbonavičius |
Monkevičiutė Gabrielė Monkevičiūtė Agnė
Sereikaitė Aušrinė Arbaliauskaitė Donata Terminaitė Kamilė
Terminaitė Gabrielė
Žvirblytė Kornelija |
10
12b
12a
12a
12a
12a
10 |
Merginų tinklinio turnyras ,,Amsiaus“ taurei laimėti |
1 |
Saulius Statkus |
Jonušaitė Ineta
Kazlauskytė Donata Šlaveikytė Emilija
Kontrimaitė Silvija
Žvirblytė Kornelija Bagdonaitė Sandra
Sereikaitė Aušrinė Monkevičiūtė Agnė |
6
7b
9
9
10
10
12a
12b |
Netradicinės daugiakovės varžybos |
1 |
Zenonas Urbonavičius |
Kačinskas Simonas
Dauginis Dovydas
Juras Paulius
Gabalis Edvardas
Raudys Donatas
Pilvinis Erikas |
7
9
10
10
12b
12b |
Netradicinės daugiakovės varžybos |
1 |
Saulius Statkus |
Macas Daugmantas Andriuška Tomas
Dauginis Dovydas
Juras Paulius |
11
10
9
10 |
Kaimo mokyklų 3x3 krepšinio varžybos |
1 |
Saulius Statkus |
Monkevičiutė Gabrielė Monkevičiūtė Agnė
Sereikaitė Aušrinė Arbaliauskaitė Donata Terminaitė Kamilė
Terminaitė Gabrielė
Žvirblytė Kornelija Bagdonaitė Sandra |
10
12b
12a
12a
12a
12
10
10 |
Merginų tinklinio varžybos |
2 |
Saulius Statkus |
Laurinavičius Justinas
Juras Paulius
Andriuška Tomas
Dauginis Dovydas
Pilvinis Ernestas
Žulkus Deividas |
11
10
10
9
10
12b |
Vaikinų tinklinio varžybos |
2 |
Saulius Statkus |
Raudys Evaldas
Čiapas Vilius
Erleckis Paulius
Beniušis Gabrielius
Kemtys Mangirdas
Mušinskas Ernestas |
5
7a
7a
7b
7a
7b |
Keturkovės varžybos |
2 |
Zenonas Urbonavičius
Saulius Statkus |
Vaikinų komanda:
Dovydas Dauginis Daugmantas Macas
Justinas Laurinavičius Deivydas Raudys
Ernestas Pilvinis
Asmeninių rungčių vietos: Pilvinis Ernestas
(rutulio stūmimas)
Macas Daugmantas
(1000 metrų bėgimas) Monkevičiutė Gabrielė
(rutulio stūmimas)
ˇvirblytė Kornelija
(šuolis į tolį)
|
10
11
11
10
10
10
11
10
10
|
Lengvosios atletikos rungčių varžybos |
2
3
2
2
1
|
Saulius Statkus
Zenonas Urbonavičius |